Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ogrzewanie lusterek zewnętrznych

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ogrzewanie lusterek zewnętrznych

    Agamek12, " osobników".... sam jesteś osobnik, do tego przygłuchy.... :lol: :lol: joke oczywiście :P :wink: :P
    kodiak wizualnie jest spoko auto i mi się podoba, ale ten typ aut mi nie leży i jest według mnie nie praktyczny, wbrew temu co niektórzy "osobnicy" piszą :P
    co do wyborów jasne, niektórzy taką opcje mogą chcieć jako alternatywę osobówki zwykłej czy vanowatego jakiegoś, to oczywiste.
    każdy może mieć swoje zdanie.
    no ale mam osobistą prośbę...,skończmy komu co się podoba generalnie etc. wróćmy do gadki o kodiaku

    [ Dodano: Nie 02 Paź, 16 10:46 ]
    Tony065, dobra historia

  • #2
    Ogrzewanie lusterek zewnętrznych

    Szukałem w instrukcji, ale informacji znaleźć nie mogę. Czy układ ogrzewania lusterek zewnętrznych ma jakieś zabezpieczenie termiczne/czasowe/prądowe zapobiegające przegrzaniu mat grzewczych?

    Komentarz


    • #3
      Hmm kiedyś to testowałem ale pokonuję za krótkie odcinki.
      Na pewno lustra grzeją przez ok 30 min bo tyle miałem je włączone i po dojechaniu na miejsce dalej grzały, termika nie ma bo to tylko mata.
      Czy jest na minusie czy +30 po włączeniu grzeją.
      Tak jest w golfie , zapewne w skodzie podobnie....

      Komentarz


      • #4
        Ok.
        Zastanawiam się, czy długie ogrzewanie lusterek ma wpływ na żywotność mat grzewczych, wprawdzie staram się wygrzewać je maks. 10 min, ale z 2-3 razy zdarzyło mi się zapomnieć o wyłączeniu 8)

        Komentarz


        • #5
          jedynym wyjściem, do auta zabieramy klepsydrę (taką na 5-10 min.), stawiamy na pulpicie i temat z głowy
          wtedy nic się nie stanie...

          Komentarz


          • #6
            2 lata włączone non stop i żadna mata mi się nie zużyła 8), jeszcze 2 lata pogrzeją a potem jak się skończy gwara to zacznę oszczędzać :lol:

            one i tak nie grzeją cały czas, na pewno +20 czy coś koło tego je wyłącza całkowicie co jest akurat bzdurą bo jak deszcz latem pada to mogłyby szybciej wysuszyć kropelki


            oszczędzacie te gadżety nie wiem po co, jadąc autem to się na drogę patrzy a nie na zegarek, szczególnie że pewnie i tak po 100tyś km to całe nieszczęsne TSI nam padnie i auto pójdzie na żyletki :roll:

            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...113714#1113714

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez arekrsl1
              2 lata włączone non stop i żadna mata mi się nie zużyła 8), jeszcze 2 lata pogrzeją a potem jak się skończy gwara to zacznę oszczędzać :lol:

              one i tak nie grzeją cały czas, na pewno +20 czy coś koło tego je wyłącza całkowicie co jest akurat bzdurą bo jak deszcz latem pada to mogłyby szybciej wysuszyć kropelki


              oszczędzacie te gadżety nie wiem po co, jadąc autem to się na drogę patrzy a nie na zegarek, szczególnie że pewnie i tak po 100tyś km to całe nieszczęsne TSI nam padnie i auto pójdzie na żyletki :roll:
              poprzednia o2 fl 1.4 tsi 122km ma ok 170 tys km i jezdzi, ogrzewanie lusterek też działało a szczerze nieraz jezdziłem kilka dni z włączonymi.

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X